KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976026
nr 1497 6026
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stockholms Stadshus. Olja på duk, 60x78 cm, yttermått inklusive ram: 71x92 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:30:43
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)